Įtempiamos lubos
Vilniuje
Salono adresas
V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius daugiau adresų
Kontaktinis telefono numeris+370 691 99060

Mados interjero dizaino tendencijos

Mados tendencijos apšvietime

Šviečiančios linijos yra naujoviškas lubų apšvietimo tipas, kuris greitai populiarėja interjero dizaine. Šviečiančių linijų našumas gali būti atviras arba uždaras. Paslėptas apšvietimas reiškia šviesos profilio įrengimą už plėvelės (šviečiantys juostos bus matomi tik įjungus šviesą). Kai šviesa bus išjungta, plėvelė liks lygi, be matomų apšvietimo elementų.

Užsakykite sąmatą
Besiūlė įtempiamų lubų sistema KRAAB 3.0

Besiūlė įtempiamų lubų sistema Kraab 3.0 yra atsakymas į šiuolaikinio interjero dizaino reikalavimus dėl dekoratyvinių dangčių nebuvimo perimetrui. Kraab 3.0 leidžia sukurti įtempiamas lubas, kurios vizualiai neatskiriamos nuo gipso kartono lubų dėl tobulos plėvelės prigludimo prie sienos.

Užsakykite sąmatą
Nišų linijų sistema SLOTT

Besiūlių linijų apšvietimo sistema be difuzorių ir maskavimo juostos. Modernus ir estetiškas sprendimas bet kokioms įtempiamoms luboms. Sistema gaminama trijų spalvų: juodai-balta ir balta linijiniam apšvietimui, taip pat juoda versija papildomų lempų montavimui.

Užsakykite sąmatą
Lubos EuroKRAAB su šešėlio jungtimi prie sienos

Kontūrinių lubų sistema EuroKRAAB pasižymi puikia geometrija ir tiksliomis kampų linijomis. Toks atlikimas sukuria solidumo ir vientisumo įspūdį, o kampuose ir iškilimuose išryškina efektingus akcentus. Vizualiai atrodo, kad plėvelė neprisiriša ir tiesiog kybo ore dėl kažkokios magiškos galios.

Užsakykite sąmatą
Ši svetainė naudoja slapukus, kad teiktų aukščiausio lygio paslaugas.
Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su jomis.
TURITE DAR KLAUSIMŲ?
UŽPILDYKITE FORMĄ
Palikite savo kontaktinius duomenis ir mūsų specialistas Jums perskambins bei atsakys į visus Jūsų klausimus.
ARBA PASKAMBINKITE TELEFONU: +370 691 99060