Įtempiamos lubos
Vilniuje
Salono adresas
V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius daugiau adresų
Kontaktinis telefono numeris+370 691 99060

Privatumo politika

Svetainės lubos-itempiamos.lt savininkas deda visas pastangas, kad jūsų privatumas būtų tinkamai apsaugotas. Todėl priimame šią Privatumo politiką, kuri įsigalioja nuo 2024 m. gegužės 5 d. Naudodamiesi svetaine jūs visiškai sutinkate su DESKETCH taikomais standartais ir šios politikos nuostatomis.

1. Svetainės lubos-itempiamos.lt (ir jos subdomenų) savininkas yra įmonė DESKETCH (Viva sprendimai, MB, Įmonės kodas: 306532582, Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius).

2. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra DESKETCH (Viva sprendimai, MB, Įmonės kodas: 306532582, Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius), toliau vadinamas „Valdytoju“. Jei turite klausimų dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo, prašome susisiekti el. paštu: info@desketch.lt.

3. Asmens duomenys – tai duomenys, apibrėžti pagal BDAR ir Asmens duomenų apsaugos įstatymą, kuriuos jūs savanoriškai pateikiate DESKETCH.

4. Asmens duomenų tvarkymo apimtis, tikslai ir teisiniai pagrindai

Kadangi svetainė lubos-itempiamos.lt suteikia galimybę susisiekti įvairiais klausimais, Valdytojas tvarko jūsų asmens duomenis skirtingais tikslais, apimtimis ir teisiniais pagrindais:

a) komerciniai pasiūlymai – siekiant paruošti ir pateikti pasiūlymą dėl mūsų teikiamų paslaugų, tvarkome jūsų asmens duomenis, pateiktus kontaktinėse formose: vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, užklausos turinį. Šių duomenų tvarkymas yra būtinas veiksmai, kurie atliekami prieš sudarant sutartį pagal suinteresuoto asmens reikalavimus.

b) darbuotojų atranka – siekiant įdarbinimo tikslais tvarkome asmens duomenis ir dokumentus, siunčiamus nurodytu el. pašto adresu. Teisinis pagrindas yra sutikimas tvarkyti asmens duomenis dabartinių ir (arba) būsimų atrankų tikslais, pateiktas gyvenimo aprašyme (CV). Paraiškos, kurios neturi atitinkamo sutikimo, nėra tvarkomos.

c) naujienlaiškis – siekiant teikti naujienas apie svetainės atnaujinimus ir informaciją apie DESKETCH, tvarkome šiuos asmens duomenis: vardą, el. pašto adresą. Šių duomenų tvarkymas yra būtinas suinteresuoto asmens reikalavimu.

d) komentarų pridėjimas – norėdami pridėti komentarą po tinklaraščio įrašu, turite nurodyti savo vardą ir el. pašto adresą. Duomenys, pateikti pridedant komentarą, naudojami komentarui publikuoti tinklaraštyje.

5. Aukščiau nurodyti asmens duomenys pateikiami ir siunčiami savanoriškai per atitinkamų paslaugų formas ir turinį.

6. Jūsų asmens duomenys tvarkomi tiek laiko, kiek reikia: užklausos tvarkymui, užsakytų turinio pristatymui (pvz., naujienlaiškio), jūsų sutikimo dėl rinkodaros komunikacijos vykdymui, bendradarbiavimo vykdymui pagal sutartį.

7. Valdytojas deda visas pastangas, kad apsaugotų jūsų asmens duomenis ir užtikrina, kad jie būtų tvarkomi teisėtai, ne ilgiau nei reikia tvarkymo tikslui pasiekti, ir prieinami tik tiems subjektams, kurie gavo Valdytojo įgaliojimą. Valdytojas taip pat įsipareigoja vesti reikalingą dokumentaciją apie duomenų tvarkymo būdą.

8. Siekdamas tvarkyti užklausą ar atlikti paslaugą, Valdytojas perduoda jūsų asmens duomenis kitiems subjektams, tokiems kaip: IT, rinkodaros, teisinių ir buhalterinių paslaugų teikėjai ir subrangovai, kad jūsų užklausą būtų galima saugiai ir kompetentingai tvarkyti arba įvykdyti užsakytą paslaugą ar turinį.

Visi subjektai, kuriems Valdytojas patiki asmens duomenų tvarkymą, garantuoja, kad bus naudojamos būtinos ir tinkamos duomenų saugumo priemonės, kurios yra reikalaujamos teisės aktuose.

9. Dėl asmens duomenų tvarkymo jums priklauso teisės: susipažinti su savo asmens duomenimis, pašalinti asmens duomenis, atšaukti anksčiau duotą sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo, ištaisyti asmens duomenis, apriboti asmens duomenų tvarkymą, prieštarauti asmens duomenų tvarkymui.

10. Svetainė lubos-itempiamos.lt ir jos subdomenai naudoja slapukus, kad užtikrintų tinkamą svetainės veikimą, optimizavimą ir turinio bei svetainės turinio pritaikymą naudotojo pageidavimams.

Slapukai leidžia atpažinti, pvz., naudotojo įrenginio parametrus, tokius kaip: įrenginio tipas ar ekrano skiriamoji geba. Ši informacija leidžia pritaikyti svetainės rodymo būdą pagal naudotojo poreikius ir rinkti anoniminius bendruosius statistinius duomenis naudojant rinkodaros, analizės ir socialinius įrankius tokiems tikslams kaip: svetainės statistikos tyrimai, naudotojų pageidavimų tyrimai ar reklamos (pvz., remarketingo) tikslams.

Apie slapukų naudojimą naudotojas informuojamas per pirmąjį apsilankymą svetainėje lubos-itempiamos.lt.

Bet kuriuo metu galite savarankiškai pakeisti slapukų nustatymus, nustatydami slapukų saugojimo ir prieigos prie jų sąlygas iš naudotojo įrenginio. Šiuos pakeitimus galite atlikti per naudojamos interneto naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie tai galite rasti savo interneto naršyklės nustatymuose.

Slapukų naudojimo apribojimas gali paveikti kai kurių svetainėje prieinamų funkcijų tinkamą veikimą.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad teiktų aukščiausio lygio paslaugas.
Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su jomis.